Mitől salétromos a fal ? Ez a nedvesség azon túlmenően, hogy rendkívüli mértékben rontja a fal szigetelőképességét. Miért lesz salétromos a fal ? Normál esetben egy ház építésénél a falak alá készül valamilyen szigetelés. A vizesedő fal táptalaja a penészgombáknak, hosszabb távon allergiás megbetegedéseket, ízületi panaszokat okozhat.
A salétromos fal nem csak csúnya látvány, de egészségünkre is káros hatással lehet.
Sokan azt gondolják, hogy ha a salétromos falat újrafestik, megoldódik a probléma. Pedig ez nem így van! Salétromos fal végleges kezelése szakszerű beavatkozást igényel.
A megfelelő szakember megtalálása nem mindig egyszerű feladat. Ehhez szeretnénk segítséget nyújtani ingyenesen letölthető kiadványunkkal! Ha szakmai segítségre lenne szüksége, akkor keresse a salétromos falak ügyében a szaktanácsadónkat!
A tartósan nedves környezet nemcsak a ház szerkezetét, de a benne élők egészségét is súlyosan veszélyezteti. Injektálás, vízszigetelés kedvező áron, utólagos falszigetelés, vizes fal szigetelése, falfűrészelés, salétromos ház, vizes, nedves falak szigetelése. A légpórus vakolatnak magas a pára elszívó képessége, alkalmazása során, a fal akár 2-héten belül kiszára így a felújítás időtartama lecsökken.
A legfontosabb: száraz, egészséges környezetben élni. A szárító vakolat nem segít? Nem tudja mitévő legyen? MI TUDUNK ÖNNEK SEGíTENI. Háza felújítását kezdje a falak talajpára elleni szigetelésével.
Ha nedvesség jeleit tapasztaljuk a lakásban, mielőbb meg kell kezdenünk a probléma megoldását. A kristályosodás térfogatnövekedéssel jár, és emiatt rendszeresen pereg a vakolat és málik a fal. A vakolatban feldúsult ásványi sók rossz tulajdonsága, hogy megkötik a levegő páratartalmát, és a tulajdonos azt tapasztalja, hogy a vakolat felülete folyamatosan nedves, a fal vizes és penészes, a levegő pedig dohos szagú.
BUDAPEST MINDEN KERÜLETÉBEN, AZ ORSZÁG MINDEN TELEPÜLÉSÉN, A DUNAKANYAR, A BALATON, A VELENCEI TÓ MELLETTI TELEPÜLÉSEKEN! Egy lehetséges megoldást ismertetek, a penészes falak kialakulása ellen. Izza nedvesedik a fal ? Penészes, salétromos , nedves foltok jelennek meg lakásában, amelyek újra és újra visszatérnek? Ha bármelyik kérdés felmerül Önben, akkor keressen az ideális megoldásért, hiszen a fenti problémák oka a kapilláris (felszivárgó) víz az oka!
Hiába fűt, mégis fázik? A szabad légköri felületre érve a víz elpárolog ( doh szag ) és a párolgási felületen visszamarad a salétromnak is nevezett sók együttese. További gondot okoz még, hogy a nedves fal jó hővezető, és a belső levegő hőmérsékletét a falon keresztül kivezeti a szabadba, és ezért a lakástulajdonosoknak a salétromos fal és penészes fal mellett számolniuk kell a megemelkedett fűtési költséggel is. Régi, vizes falu, salétromos családi házak, templomok, kastélyok, pincék és alagsorok kapilláris és oldalirányú vizesedés megszüntetésével és egyéb épületek falainak kiszáritásával, szárazon tartásával, szigetelésével és vízbetörések megszüntetésével foglalkozunk.
Régen bitumennel szurokkal átitatott kátránypapírt használtak, ma ez a nehéz lemez, üvegszövettel.
Ez utólag, szinte lehetetlen. Hogyan ne salétromosodjon el a fal ? Megmutatjuk lépésben. A málló, leomlott vakolat biztos jele annak, hogy súlyos problémával állunk szembe: a falak vizesedésével.
Ennek leggyakoribb oka pedig nem más, mint a nem megfelelő, illetve az elöregedett vízszigetelés, ez utóbbi főleg régi házaknál fordul elő. Aquapol szigetelés év garanciával. Nedves, penészes, salétromos fal ? De a falon éktelenkedő sófoltok ráadásul egészségtelenek és a lakók mellett az épületre is veszélyesek. Egy percig se tűrje, mert nem kis bosszúság, ám megoldható!
VIZES FAL SZIGETELÉSI ÁRAK ACÉLLEMEZ SZIGETELÉSSEL. Az ár tartalmazza az anyag költséget, munkadíjat, kiszállási költséget 50km-en belül és 30fm felett. Dohos szag van a lakásban? Itt az ideje a falszigetelésnek! A penészes lakásban élőknél idővel komoly légúti megbetegedések (asztma, allergia stb.) jelentkezhetnek.
A fal kapillárisain át.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.